3

نمایندگی هیوندای کد 203 محمودی
( KTL )

سرویس دوره ای هیوندای در رشت

برای انجام سرویس دوره ای هیوندای در رشت می توانید به نمایندگی محمودی به آدرس رشت، کیلومتر 3 جاده فومن، آتشگاه مجموعه نمایندگی های محمودی مراجعه کنید و یا با تلفن 01333595011 داخلی 125 تماس بگیرید.

سرویس دوره ای هیوندای که در تعمیرگاه هیوندای انجام می شود شامل موارد زیر است:

تعویض روغن و فیلتر روغن و فیلتر هوا : بین ۵ تا ۷ هزار کیلومتر
تعویض فیلتر اتاق : هر ۲۰ هزار کیلومتر
تعویض فیلتر بنزین : هر ۴۰ هزار کیلومتر یا کمتر ( بسته به کیفیت جنس و کیفیت بنزین مورد استفاده )
تعویض شمع موتور : ( با در نظر گرفتن شرایط ترافیکی و درجا کار کردن خودرو )
آچارکشی : هر ۸۰ هزار کیلومتر
تعویض روغن گیربکس اتوماتیک : هر ۲۰ هزار کیلومتر بازدید و سطح و کیفیت روغن چک شود
نکته مهم : برای کارایی بهتر و جلوگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک بهتر است هر ۴۰ هزار کیلومتر روغن گیربکس به طور کامل تخلیه و تعویض گردد

– در صورت نیاز مکمل مخصوص گیربکس اتوماتیک نیز تزریق شود

روغن مناسب برای موتور هیوندای روغن ۱۰W40 می باشد.

توجه داشته باشید در هر مرتبه سرویس دوره ای هیوندای ، تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن جهت کارکرد مناسب خودروی شما الزامی است. و همین طور در صورت تعویض به موقع فیلتر ها می توانیم سهم زیادی در کاهش آلودگی شهرمان داشته باشیم.

سرویس دوره‌ای خودرو هیوندای یک روش مرتب و منظم برای نگهداری و تعمیرات خودرو است که بر اساس زمان یا کیلومتر انجام می‌شود. این سرویس شامل چک کلی اجزای خودرو، تعویض و یا تنظیم قطعات مصرفی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری است. اهمیت انجام سرویس دوره‌ای خودرو هیوندای به دلایل زیر قابل توجیه است:

حفظ کارکرد بهینه موتور:

انجام سرویس دوره‌ای موجب تعویض روغن موتور و فیلترهای موتور می‌شود که این امور به حفظ کارکرد بهینه موتور کمک می‌کنند. روغن تازه و فیلترهای تمیز به موتور اجازه می‌دهند تا بهترین عملکرد را ارائه دهند.

حفظ سیستم ترمز:

سرویس دوره‌ای شامل بررسی و تعمیر سیستم ترمز نیز می‌شود. این اقدام به حفظ ایمنی و بهره‌وری ترمز‌ها کمک کرده و خطرات مرتبط با خرابی یا سایش زیاد ترمز‌ها را کاهش می‌دهد.

بررسی و تعمیر اجزای مصرفی:

سرویس دوره‌ای هیوندای شامل بررسی اجزای مصرفی مانند لاستیک‌ها، باطری، و سیستم تعلیق می‌شود. این بررسی‌ها به تشخیص زودهنگام مشکلات و جلوگیری از خطاهای ناگهانی کمک می‌کنند.

افزایش عمر لاستیک:

بررسی و تنظیم لاستیک‌ها به موقع، باعث افزایش عمر و بهره‌وری این قسمت از خودرو می‌شود. لاستیک‌های به حالت صحیح تر تنظیم شده و به موقع تعویض شده‌اند، کمک به ایمنی و بهره‌وری در مصرف سوخت می‌کنند.

منظم کردن هزینه‌های تعمیرات:

با انجام سرویس دوره‌ای، مشکلات خودرو زودتر شناسایی می‌شوند که می‌توان به‌طور منظم و به میزان کمتری اقدام به تعمیر آن‌ها کرد. این اقدام می‌تواند از افزایش هزینه‌های تعمیرات ناگهانی جلوگیری کند.

سرویس دوره‌ای خودرو هیوندای به طور کلی به بهبود کارایی، ایمنی، و عمر مفید خودرو کمک می‌کند. این اقدام نه تنها از نظر ایمنی راننده و سرنشینان مهم است بلکه موجب کاهش هزینه‌های تعمیرات ناگهانی و افزایش ارزش خودرو در بازار نیز می‌شود.